alinti ampul anlasma arti ayar bilgi bilim bina canta ceptelefonu cuzdan deney destek1 destek2 dunya duyuru elmas ev foto gazete gulenyuz iletisim istatistik sozlesme kalp kampanya klasor konum kullanici kurumsal liste menu monitor mouse nakliye ok para pdf saat sepet soru sunum takvim tamir telefon urun video whatsapp yildiz yorum zar
Gazipaşa Mahallesi, Uzun Sokak Samancı Apt. No:23 K:2, 61030 Ortahisar / TRABZON
enargeorgiaدندانپزشکی

Profesyonel Diş Beyazlatma Hakkında Her Şey

09.10.2021
498
Profesyonel Diş Beyazlatma Hakkında Her Şey

Profesyonel Diş Beyazlatma Hakkında Her Şey

Dişlerinizdeki inatçı lekeler, özellikle gün içinde kaç kez fırçalar ve diş ipi kullanırsanız kullanın, kaybolmazlarsa çok sinir bozucu olabilir. Gülümsemenizin parlamasına yardımcı olmak için tezgah üstü ürün şeritleri ve jelleri de denemiş olabilirsiniz. Hiçbir şey işe yaramaz nedir? Peki, başka bir çözüm daha var: profesyonel diş beyazlatma .

Diş Beyazlatma ve Nasıl Çalıştığı Üzerine Bir Anlayış

Diş beyazlatma, dişlerinizin rengini açan bir kozmetik diş hekimliği şeklidir. Bu, gülümsemenizi beyazlatmak ve dişlerinizdeki inatçı parçacıkları gidermek için beyazlatma solüsyonu olarak doğal bir ağartma maddesi kullanılarak gerçekleştirilir. Plaka da kazınacak. Profesyonel kozmetik tedavi, bu inatçı lekeleri çıkarmak ve bakteri oluşumu olasılığını azaltmak için diş hekimi tarafından muayenehanede gerçekleştirilir.

İstediğiniz gülümseme hemen köşede! Profesyonel bir diş temizliği en fazla bir saat sürer. Güvenli bir prosedürdür ancak diş veya diş eti hassasiyeti gibi yan etkiler yaşamamanız için diş hekiminden özel beceriler ve araçlar gerektirir.

Peki, adımlar nelerdir? Tedaviye başlamadan önce diş hekimi genel olarak ağız sağlığınızın durumunu değerlendirmek için bir ön muayene yapar. Bunun bir parçası olarak, diş hekiminiz sizinle aradığınız beyazın tonu hakkında konuşacaktır. Ağız sağlığınız herhangi bir endişe göstermiyorsa tedaviye başlanabilir.

Tedaviyi Gerçekleştirme Adımları

Diş Temizleme 

İlk adım, ağız boyunca inatçı parçacıkları veya yüzey lekelerini çıkarmaktır. Diş hekimleri dişleri parlatmak için ağartma maddesi uygulanmadan önce ağzı tamamen temizlemek için özel bir sıvı kullanırlar.

çeşitli gölge

Diş hekimi, istediğiniz gülümseme tonunu anlamanıza yardımcı olmak için ayrı ton renkleri içeren çeşitli diş tonlarını sunacaktır. Bu renk tonları, hangi örneğin doğal dişinizin rengine uyduğunu belirlemek için farklı renk tonlarına sahip numune eşleşmelerine bakmanıza yardımcı olacaktır. Garip bir gülümsemeden kaçınmak için bu gereklidir. Sonuç olarak, hasta olarak, istediğiniz renk tonu hakkında son sözü siz söyleyeceksiniz.

Koruyucu Barajı Uygulayın

Ağartma maddesi hidrojen peroksit içerir ve bu nedenle diş etlerinizin ve ağız dokunuzun korunmaya ihtiyacı vardır. Diş hekimi, dişleri izole tutmak için diş barajı veya lastik conta olarak bilinen şeyi uygulayacaktır.

Ağartma Maddesini Uygulayın

Daha sonra ağartma maddesi dişlere cilalanmak üzere sürülür. Bu ajan, hidrojen peroksitten yapılmış bir jelden oluşturulur. Konsantrasyon ajanı ne kadar yüksek olursa, sonuçlar o kadar iyi olur. Diş hekiminde çoğu beyazlatma jeli %15-30 aralığında uygulanır. 

Lazeri Etkinleştir 

Beyazlatma ışığı veya lazer etkinleştirildi. Bu tedavi şekli, bazı diş hekimliği uygulamaları için isteğe bağlıdır. İşlemi hızlandırmak için lazer doğrudan dişlere uygulanır.

Gülümsemenizi aydınlatmak için diş beyazlatma tedavisi mi düşünüyorsunuz? Yoksa bakım sonrası destek mi arıyorsunuz? Bugün esse diş kliniğin’de bizimle iletişime geçin ve sizi gülümseyerek öz güveninizi yeniden kazanmanıza yardımcı olabilmemiz için kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: