canta sunum arti yorum nakliye anlasma bilim urun sozlesme istatistik ayar elmas duyuru ok sepet saat kalp para gazete tamir alinti telefon kullanici deney kampanya dunya whatsapp bina pdf iletisim takvim yildiz konum destek2 bilgi ev liste gulenyuz zar video destek1 ampul soru foto cuzdan menu kurumsal mouse klasor monitor ceptelefonu
Gazipaşa Mahallesi, Uzun Sokak Samancı Apt. No:23 K:2, 61030 Ortahisar / TRABZON
enargeorgiaدندانپزشکی

Parlak Bir Gülümseme için Kozmetik Diş Tedavisi

22.09.2021
28
Parlak Bir Gülümseme için Kozmetik Diş Tedavisi

Parlak Bir Gülümseme için Kozmetik Diş Tedavisi

2021’i gülüşünüzü süsleyeceğiniz yıl yapmaya hazır mısınız? Yardım etmek için buradayız! Size daha parlak bir gülümseme verecek kozmetik diş tedavisinin ayrıntılarını inceleyeceğimiz bu gönderiyi okuyarak başlayın.

1. Yakınlaştırma Beyazlatma

Daha parlak bir gülümsemeye ulaşmanın en kolay yollarından biri profesyonel beyazlatmadır . Profesyonel düzeyde beyazlatma, eczaneden satın alabileceğiniz ürünlerden çok daha etkilidir. Zoom beyazlatma ile ofisimize 90 dakikalık hızlı bir yolculukla çarpıcı sonuçlar göreceksiniz.

2. Evde Beyazlatma

Daha fazla rahatlıkla daha beyaz bir gülümseme mi istiyorsunuz? Ofisimizde gerçekleştirilen Zoom beyazlatmaya ek olarak, aynı profesyonel kalitede sonuçlara sahip eve götüren beyazlatma kitleri de sunuyoruz! Size özel tepsiler, profesyonel kalitede jel ve takip etmesi kolay talimatlar ayarlayacağız. Evde beyazlatma Zoom prosedüründen daha uzun sürse de, iki haftadan kısa sürede harika sonuçlar görmeye başlayacaksınız.

3. Kaplamalar ve Lumineerler

Daha kalıcı bir çözüm mü istiyorsunuz? Kaplamalardan başka bir yere bakmayın . Bunlar dişlerin üzerine oturması için özel olarak yapılmış ince porselen kabuklardır. Sadece renk bozulmasını değil, aynı zamanda hizalamayı, yontulmuş dişleri ve gerçekten düzeltmek istediğiniz diğer estetik sorunları da ele alabilirler. Kaplamalar güçlü ve dayanıklıdır ve leke ve talaşlara karşı dayanıklıdır, bu nedenle onlara yıllarca güvenebilirsiniz. Kaplamalara benzer şekilde, Lumineer’ler daha da incedir. Daha az emaye çıkarma gerektirirler ve bu nedenle geleneksel kaplamalarla aynı harika sonuçları sunarken daha hızlı ve daha az invaziv bir prosedür sunarlar.

Ev ve Profesyonel Diş Beyazlatma

Daha beyaz dişler istiyorsanız, yalnız değilsiniz. Çoğu insan daha parlak gülümsemeler ister, ancak soru şu ki bunu nasıl yapacaksınız?

Birçok farklı türde diş beyazlatma seçeneği vardır ve bunlar iki kategoriye ayrılır: evde beyazlatma (kendiniz yapabilirsiniz) ve muayenehanede profesyonel beyazlatma (dişçi muayenehanesinde yapılır). Hangisinin sizin için doğru olduğuna karar verebilmeniz için her iki türü de gözden geçiriyoruz.

Evde Diş Beyazlatma

Yerel mağazanızdan alabileceğiniz birçok farklı evde diş beyazlatma türü vardır ve bunlar arasında beyazlatıcı jel şeritleri, beyazlatıcı kalemler ve beyazlatıcı tepsiler bulunur. Bu beyazlatma tepsileri profesyonel diş beyazlatma tepsilerine benzer şekilde çalışsa da, bir dişçi ofisinde olduğu gibi ağzınıza tam olarak oturmayacaktır. Beyazlatma çözümü de bir dişçi ofisinde olduğu kadar güçlü değildir.

Dişlerinizi evde beyazlatmanın iki büyük faydası vardır: 1) kendi programınıza göre yapabilirsiniz ve 2) profesyonel diş beyazlatmadan daha ucuzdur. Bunlar size hitap ediyorsa, evde diş beyazlatma sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Profesyonel Diş Beyazlatma

Profesyonel diş beyazlatma aynı zamanda farklı prosedür türlerini de kapsar, ancak en yaygın olanlardan biri kişiye özel beyazlatma tepsileridir. Bunlar evde kullanılan tepsilere benzer, ancak bunları bir dişçi muayenehanesinden aldığınızda diş hekiminiz, bunların ihtiyaçlarınız için mükemmel bir şekilde kalibre edildiğinden ve özellikle daha rahat oturması için ağzınıza göre tasarlandığından emin olabilir. Diş hekiminiz ayrıca size mağazadan alabileceğinizden daha güçlü bir beyazlatma çözümü sunacaktır, bu da profesyonel diş beyazlatmayı daha etkili bir seçim haline getirir.

Diğer bir profesyonel beyazlatma prosedürü, özel bir ağartma bileşiğinin uygulanmasından ve ardından lekeleri daha hızlı parçalamak için özel bir ışık kullanılmasından oluşan ofis içi beyazlatmadır. Bu seçeneğin en büyük avantajlarından biri, fark edilir derecede daha parlak bir gülümseme elde etmek için dişçiye bir kez gitmenin yeterli olmasıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: