HİZMETLERİMİZ

Diş Kaplama Fiyatları

Diş kaplama genel olarak diş ve diş etleriyle problem yaşayan kişilerin tercihidir. Var olan dişin üzerine porselen ya da zirkonyum ile yeni bir görünüm kazandırmaktır.
Diş kaplama çeşitleri, kron kaplamaların kişiye özel olarak diş üzerine uygulanan estetik materyallerin konulmasıdır. Porselen diş kaplamaları dört gruba ayrılır ve Diş kaplama fiyatları da bu metaryellere bağlı olarak belirlenir.
• Porselen Laminate Veneer,
• Zirkonyum kaplama,
• Metal destekli kaplama,
• Empress (Full Porselen) diş kaplama
Porselen Laminate Veneer Diş Kaplama Fiyatları
Dişten 0,3- 0,7 mm. yüzey törpülenerek üstüne yapıştırılan porselen yaprak tabakadır. İstenilen renk ve modelde yapılması mümkündür. Rengi bozulmuş, kırılmış ya da diş yapısında hafif estetik bozukluğu olan dişlere uygulanır. Daha çok estetik olarak tercih edilir.
Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları
Zirkonyum, doğada bulunan beyaz bir metaldir. Bu metal hem ön dişlerde kullanılacak kadar estetik hem de arka dişlerde kullanılacak kadar sağlamdır. Hem estetik anlamında hem de sağlık açısından kullanımı tercih edilen bir kaplama modelidir.
Metal destekli Diş Kaplama Fiyatları
Dişin yapım aşamasında alt tabakasına Krom Kobalt veya Krom Nikel alaşım kullanılması ile yapılan metal destekli kaplamalardır. Metal destekli kaplamalar daha çok arka dişler için uygulanır.
Empress (Full Porselen) Diş Kaplama Fiyatları
Bu uygulamada doğrudan diş üzerine yapılır bu yüzden uygulama yapılacak bölgede diş olaması gerekir. Var olan dişler tıraşlanarak uygulamaya hazır hale getirilir.
Seçeceğiniz kaplama modelleri diş kaplama fiyatlarını belirler ayrıca sizin sağlığınız açısından da size en uygun olanı seçmenizde fayda vardır. Genellikle Diş kaplamalarının ömrü 7-15 yıl arasıdır. Kaplamalar genellikle lekeye dirençlidir.

Hangi Hastaalr Porselen Diş Kaplama Yaptıramaz?
• Dişde ciddi düzeyde bir çürük olanlar,
• İleri seviyede diş eti rahatsızlıkları yaşayanlar,
• Kanal tedavisine ihtiyaç duyacak düzeyde bir enfeksiyona sahipseniz diş kaplama yaptıramayabilirsiniz.
Sizde Diş kaplama fiyatlarında size uygun olanı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir size en uygun diş seçeneklerimiz hakkında doktorumuza danışabilirsiniz.
Trabzon’da diş kaplama fiyatları ve yapılan kaplamaların kalitesiyle yüzlerce mutlu müşteriye sahibiz.

Esse Estetik Diş Kliniği

Trabzon Uzun Sokakta bulunan kliniğimizde; hastalarımıza kaliteli sağlık hizmetini en ideal şekilde sunabilmek için diş hekimliğinin ortodonti, diş teli, diş beyazlatma gibi tüm alanlarında hizmet vermekteyiz.

Modern diş hekimliğinin tüm gerekenlerini yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz; hastalarımızın kliniğimizden sağlıklı dişler ve mutlu bir gülümseme ile ayrılmasını sağlamaktır.

İletişim Formu

©2021 ESSE Diş Kliniği - Trabzon. Tüm Hakları Saklıdır. PruvaMedia

Georgia icon Saudi Arabia icon United Kingdom icon

Iran icon