HİZMETLERİMİZ

Lamine Diş Kaplama Fiyatı 2019

2019′ da Lamine diş kaplama fiyatların da her hangi bir artış oldu mu ? Lamina diş kaplama fiyatları 2019 yılı için düzenlenmiştir. Lamine diş kaplama fiyatı aşağıda belirtilmiştir.

Peki Lamine diş kaplamaları hakkında ne biliyorsunuz?

1. Lamine diş kaplama

Dişin labiyal tarafında bir tabakanın düzgün bir şekilde öğütülmesi, bir diş kalıbı yapılması ve daha sonra seramik içeren lamine kaplama işlenmesi ve daha sonra dişlere yapıştırılması ile yapılır. Sert kaplama, yüksek sertlik, renk değişimi, uzun ömür, güzel görünüm, iyi aşınma direnci ve iyi son kat avantajlarına sahiptir. Lamine diş fiyatı ılımlı, kaplama tamiri için ideal bir seçimdir.

2. Lamine diş ve porselen kaplama

Model, dişin dudak tarafı yüzeyinin düzgün bir şekilde taşlanması ve ardından ağız boşluğu için özel bir seramik malzeme ile kalıplanması ve daha sonra dişlere yapıştırılmasıyla hazırlanmaktadır. Dişlerin şeklini ve rengini yeniden şekillendirebilir, dişlerin renk indeksini doğru bir şekilde kontrol edebilir ve porselen kaplama son derece saydamdır, bu nedenle gülüş tasarımın da etkisi çok iyidir, çok doğal görünür, neredeyse mükemmel bir etki sağlayabilir ve aşınma direnci dişlere benzer. Porselen çıkartmaların doktorlar için yüksek gereksinimleri vardır ve operasyon adımları nispeten yüksektir ve fiyatı nispeten pahalıdır.Tedavi süresi: 1-2 hafta.

3. Doğrudan lamine diş kaplama

Doğrudan lamine kaplama ile yapılan kaplamanın en büyük avantajı, uygun, hızlı ve basit olmasıdır. Hastanın ön dişlerini hızla iyileştirebilir. Hafif tetrasiklin dişleri, küçük dişler, interdental alan, travmatik dişlerin kısmi travması vb. İçin eğer hasta kısa bir süre içinde porselen kaplamaların ve süper seramik kaplamaların maliyetini kabul edemezse, kısa sürede estetik geçişin iyileştirilmesidir. restorasyon. Sıcaklığın ve diğer faktörlerin etkisinden dolayı, reçine kaplaması reçine malzemesinin yaşlanmasına neden olabilir, kaplama kırılgan, renksiz veya soyulabilir, kullanım süresi çok uzun değildir ve genellikle yaklaşık 5 yıl boyunca tekrar işlenir. Bu nedenle, servis ömrünü uzatmak için genellikle dikkatli bir şekilde korunur.Daha az çay, kahve ve diğer kolay boyanmış yiyecekleri yemeli, çatlama ve düşmeyi önlemek için sert cisimler yememeye özellikle dikkat edin.

Esse Estetik Diş Kliniği

Trabzon Uzun Sokakta bulunan kliniğimizde; hastalarımıza kaliteli sağlık hizmetini en ideal şekilde sunabilmek için diş hekimliğinin ortodonti, diş teli, diş beyazlatma gibi tüm alanlarında hizmet vermekteyiz.

Modern diş hekimliğinin tüm gerekenlerini yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz; hastalarımızın kliniğimizden sağlıklı dişler ve mutlu bir gülümseme ile ayrılmasını sağlamaktır.

İletişim Formu

©2021 ESSE Diş Kliniği - Trabzon. Tüm Hakları Saklıdır. PruvaMedia

Georgia icon Saudi Arabia icon United Kingdom icon

Iran icon