canta sunum arti yorum nakliye anlasma bilim urun sozlesme istatistik ayar elmas duyuru ok sepet saat kalp para gazete tamir alinti telefon kullanici deney kampanya dunya whatsapp bina pdf iletisim takvim yildiz konum destek2 bilgi ev liste gulenyuz zar video destek1 ampul soru foto cuzdan menu kurumsal mouse klasor monitor ceptelefonu
Gazipaşa Mahallesi, Uzun Sokak Samancı Apt. No:23 K:2, 61030 Ortahisar / TRABZON
trenargeorgiaدندانپزشکی

Erzincan Diş Doktorları

07.07.2021
58
Erzincan Diş Doktorları

Erzincan diş hekimleri

Erzincan diş doktorları

Erzincan Diş Doktorları

Erzincan’da diş hekimi arıyorsanız ve Google’da Erzincan diş doktoru yazdıysanız karşınıza Esse Klinik olarak çıktığımızda hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Ofisimizin Trabzon’da olması sizi endişelendirmesiniz. Çünkü kaliteli bir hizmetin ücretin değeri paha biçilemez özellikle konu sağlık olduğunda. Erzincan’daki diş doktorlarına saygı duyuyoruz fakat farkımızı da ortaya koymak istiyoruz, bu yüzden sizi ofisimize bekliyoruz.

Diş hekimliği sözlük anlamı ile ağız boşluğunun dentisyonu ve oral mukozasının ayrıca başta maksillofasiyal bölge olmak üzere etrafındaki ilişkili dokuların ve yapıların hastalıklarını, rahatsızlıklarını ve bozukluklarını izleyen, teşhis eden, önleyen ve tedavi eden tıp dalıdır.

Dişlerimiz ağızda başlayan sindirim sisteminin en önemli parçasıdır. Yediklerimizin parçalanması ve çiğnenerek öğütülmesi işlevlerini görür.

Diş Hekimliğinin

  • Diş İmplantları
  • Orofasiyal Ağrı ve Temporomandibular Bozukluklar (TMD)
  • Ortodonti (Diş ve yüzde şekil bozukluklarının tanısı, önlenmesi ve tedavisi)
  • Periodontoloji (Diş eti hastalıklarının tanı, önleme ve dişeti hastalıkları tedavisi)
  • Protetik Diş Tedavisi (Hasarlı doğal dişlerin restorasyonu veya yapay dişler ile değiştirme)
  • Estetik Diş Hekimliği

Olmak üzere bölümleri bulunmaktadır.

 Ağız ve çene sağlığımız hayatımızı derinden etkileyen ve sürdürebilmemiz için en önemli gereksinimlerimizdendir. Ayrıca hayatımızın her döneminde büyük öneme sahiptir. Bu nedenle ağız ve diş sağlığı açısından tam donanımlı ve deneyimli bir doktorla çalışmak her zaman size daha büyük bir gülüş olarak geri döner.

Erzincan diş hekimleri

  Erzincan diş hekimleri şehrin küçüklüğü ve yetersizliğinden kaynaklı olarak sınırlıdır. Erzincan ve çevre illerde en iyi diş hekimleri sıralamasına bakıldığında firmamız oldukça fazla rağbet görmektedir. Bünyemizde bulunan Erzincan diş doktorları en iyi diş hekimleri arasındadır. Gerek sağlık olarak gerekse estetik olarak yapılan diş uygulamalarında her daim mutlu müşterilerimiz mevcuttur.

  Erzincan Diş Hekimleri olarak siz değerli müşterilerimizden beklentimiz tedaviniz sonrasında

  • Ağız ve diş temizliğinin rutin olarak yapılması,
  • Ağız ve diş temizliğinde nazik davranmak,
  • Sigara ve alkol tüketmemenizdir.

  Firmamızda diş uygulamaları fiyatları çene ve ağız yapısına uygun tedavinin analizinden sonra, yaptırılacak diş sayısına bağlıdır. En iyi diş doktorlarımız sizinle tedavinizin sürecini gerekli işlemleri ve ilerde gerekli olabilecek işlemleri en başında konuşarak tedavi esnasında gülümsemenize mani olacak sürprizler yapmamaktadır.

  Sizde Erzincan Diş Hekimleri olarak fiyatlarımızdan size uygun olanı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir size en uygun seçeneklerimiz hakkında doktorumuza danışabilirsiniz.

Erzincan diş hekimleri olarak size kattığımız her gülüşün ardındayız ve sizleri gülümsetmek için elimizden geleni yapacağız.

Doktorlarımızı incelemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Diş Hekimi Esra EROĞLU KESKİN

Diş Hekimi Selçuk KESKİN

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: