canta sunum arti yorum nakliye anlasma bilim urun sozlesme istatistik ayar elmas duyuru ok sepet saat kalp para gazete tamir alinti telefon kullanici deney kampanya dunya whatsapp bina pdf iletisim takvim yildiz konum destek2 bilgi ev liste gulenyuz zar video destek1 ampul soru foto cuzdan menu kurumsal mouse klasor monitor ceptelefonu
Gazipaşa Mahallesi, Uzun Sokak Samancı Apt. No:23 K:2, 61030 Ortahisar / TRABZON
enargeorgiaدندانپزشکی

EKSİK, ÇÜRÜK VEYA KIRIK DİŞLERİNİZİ DEĞİŞTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

20.10.2021
53
EKSİK, ÇÜRÜK VEYA KIRIK DİŞLERİNİZİ DEĞİŞTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

EKSİK, ÇÜRÜK VEYA KIRIK DİŞLERİNİZİ DEĞİŞTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

Ağzınızda kalıcı bir değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Eksik, çürük veya kırık dişleriniz var ve hangi diş tedavisinin sizin için doğru olduğundan emin değil misiniz? Ağız sağlığı ihtiyaçlarınızı karşılarken, yaşam tarzınız ve bütçeniz için hangi değiştirme seçeneğinin en faydalı olduğuna karar vermenin çok zor olabileceğini anlıyoruz. Diş implantları popüler bir diş değiştirme seçeneğidir ve birçok hasta bunları merak etmektedir. 

DİŞ İMPLANTLARI NELERDİR?

Diş implantları, eksik dişlerin köklerini değiştiren küçük, titanyum direklerdir. Büromuzda yapılan küçük bir cerrahi işlem sırasında çene kemiğine yerleştirilirler. İyileşme süreci tamamlandıktan sonra yerine yeni bir diş yerleştirilir.

TÜM DİŞLERİM DİŞ İMPLANTLARI İLE DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ?

Basit cevap evet, tüm dişler implantlarla değiştirilebilir. Dental implantlar tek bir dişi, birden fazla dişi veya tüm dişlerinizi değiştirmek için kullanılabilir. Randevunuz sırasında ofisimizde tartışılabilecek çeşitli değiştirme seçenekleri sunuyoruz.

DİŞ İMPLANTLARI PAHALI MI?

Diş implantları, protez veya köprü gibi diğer tedavi seçeneklerinden daha pahalıdır, ancak çok daha uzun süre dayanır. Çoğu hasta implantlarının değiştirilmesine asla ihtiyaç duymaz ve ömürleri boyunca dayanırlar. İmplantlar en iyi uzun vadeli değeri sunar.  

DİŞ İMPLANTLARININ BAKIMI NEDİR?

İmplantlar doğal dişlerinizi taklit ettiğinden, gereken tek bakım günlük fırçalama ve diş ipi kullanmaktır. Düzenli diş bakımının sürdürülmesi de önemlidir. İmplantlar doğal dişler gibi çürümezken, düzenli diş bakımı ihmal edilirse diş etlerinizin iltihaplanması veya enfeksiyon kapması mümkündür.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: