canta sunum arti yorum nakliye anlasma bilim urun sozlesme istatistik ayar elmas duyuru ok sepet saat kalp para gazete tamir alinti telefon kullanici deney kampanya dunya whatsapp bina pdf iletisim takvim yildiz konum destek2 bilgi ev liste gulenyuz zar video destek1 ampul soru foto cuzdan menu kurumsal mouse klasor monitor ceptelefonu
Gazipaşa Mahallesi, Uzun Sokak Samancı Apt. No:23 K:2, 61030 Ortahisar / TRABZON
enargeorgiaدندانپزشکی

Dişlerinizi Beyazlatmak mı İstiyorsunuz?

15.10.2021
44
Dişlerinizi Beyazlatmak mı İstiyorsunuz?

Dişlerinizi Beyazlatmak mı İstiyorsunuz? 

Bu günlerde, ister eczanede , ister reklam panosunda reklamı yapılsın, ister diş muayenehaneleri tarafından size sunulan birçok çeşit diş beyazlatma tedavisi var. Pazar, dişlerinizi daha parlak hale getirmeyi amaçlayan DIY Diş Beyazlatma çözümleriyle doludur.

Ancak, güvenilirler mi? Bilgili diş hekimlerimiz tarafından dişlerinizi beyazlatmayı düşünmeniz gerektiğini söylemek için buradayız. İşte size dişlerinizi profesyonelce beyazlatmanın neden doğru seçim olduğunu hemen anlatacak dört karşılaştırma noktası.

Dört Karşılaştırma Noktası

  1. Profesyonel Diş Beyazlatma Güvenli Bir Seçimdir – Bir diş hekimi profesyonel diş beyazlatma tedavisi önerirse, buna inanmanız için sağlam bir neden vardır. Profesyonel diş beyazlatma sadece güvenli ve rahat bir işlem olmakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadeli faydaları da dişlerinizin sağlıklı ve beyaz kalmasını sağlar. Reçetesiz ürünler gibi DIY Diş Beyazlatma, kısa vadeli sonuçları garanti eder, ancak uzun vadeli dezavantajları garanti eder. Bu, emaye aşınmasını ve diş hassasiyetini içerir. DIY Diş Beyazlatmanın daha iyi çalıştığını gösteren hiçbir kanıt yoktur.
  2. DIY Diş Beyazlatma Tedavisi Kalıcı Değildir – Karşı ürünlerin kalıcı beyaz dişler sağladığı kanıtlanmamıştır. Kısa vadede faydalı olsalar da, ürünleri yapmak için kullanılan bilinmeyen kimyasallar nedeniyle uzun vadede ağız sağlığınız için daha fazla risk oluştururlar. Diş Beyazlatma sonuçları, sağlıklı bir diyetle düzgün bir şekilde bakıldığında yıllarca sürebilir.
  3. Güveniniz Anında Artar – Diş muayenehanesinde güvenli ve rahat diş beyazlatma prosedürü bilgisi ile zaten diş hekiminin yetenekli ellerindesiniz. Sonuçlar anında, bu da güveninizi anında artırmalı. Uygulamadan çıkar çıkmaz gülümsemeniz parlayacak.
  4. Profesyonel Tedaviden Sonra Dişlerinizi Evde Beyazlatın Diş beyazlatma tedavisinden sonra bile, özellikle diş hassasiyeti yaşıyorsanız, kullanımı son derece güvenli olan çeşitli diş beyazlatma ürünleri mevcuttur. Kendin yap dişçi kitleri kullandıysanız ve tavsiye edilmiyorsa bu ürünlerin kullanımı tehlikelidir. Bir diş hekimi tarafından önerildiği takdirde bu ürünlerle emin ellerdesiniz.

Profesyonel Diş Beyazlatma, Kozmetik Diş Hekimliğinin bir parçasıdır. Yaşam kalitenizi nasıl iyileştirdiği hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Son düşünceler

Diş beyazlatma tedavisinin sonuçlarının hemen olması beklenir. Olumlu ağız hijyeni ile yıllarca sürebilirler. Dişler doğal olarak zamanla beyazlığını kaybeder ve rengi solar. Sonuç olarak, yaşam tarzınız konusunda daha bilinçli olma eğilimindesiniz ve daha da önemlisi, gülümsemeniz halkın gözünden saklı kalıyor. Ayrıca güven eksikliği nedeniyle farklı davranışlar yaşarsınız. Bunlar, reklamı yapılan DIY diş kitlerinin düzenli kullanımının belirtileridir. Kendinize olan güveninizi yeniden kazanmak ve parlamak istiyorsanız, etkili diş beyazlatma tedavisi için profesyonelleri ziyaret edin.

Düşük güven nedeniyle gülümsemekte zorlanıyorsanız, diş beyazlatma tedavisini düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Esse Diş Kliniği , bu somurtkanlığı tersine çevirmeye hazır. Gülümsemenizin parlamasına yardımcı olalım. Hemen randevunuzu almak için buraya tıklayın !

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: