alinti ampul anlasma arti ayar bilgi bilim bina canta ceptelefonu cuzdan deney destek1 destek2 dunya duyuru elmas ev foto gazete gulenyuz iletisim istatistik sozlesme kalp kampanya klasor konum kullanici kurumsal liste menu monitor mouse nakliye ok para pdf saat sepet soru sunum takvim tamir telefon urun video whatsapp yildiz yorum zar
Gazipaşa Mahallesi, Uzun Sokak Samancı Apt. No:23 K:2, 61030 Ortahisar / TRABZON
enargeorgiaدندانپزشکی

Dijital Gülüş Tasarımı Fiyatları 2021

02.11.2021
1.033
Dijital Gülüş Tasarımı Fiyatları 2021

Dijital Gülüş Tasarımı Fiyatları 2021

2021 yılında da makul bir bütçe ayırmak, dijital gülüş tasarımından faydalanmak için yeterli olacaktır. Ancak net bir fiyat bilgisi verilmesi de doğru olmaz. Çünkü dijital gülüş tasarımı kapsamında her hasta için uygulanan işlemler aynı olmayabilir. Dolayısıyla işlem kapsamına dahil edilen uygulamalar fiyatların da değişkenlik göstermesini beraberinde getiriyor. 2021 yılında fiyatlar bir miktar artış gösterebilir. Fakat diş hekiminin deneyimi, kullanılacak malzemeler, ilaçlar, yapılacak tedaviler gibi unsurlara bağlı olarak fiyatlarda da bir değişkenlik olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Dijital Gülüş Tasarımı Kalıcı mı?

Dijital gülüş tasarımı ile elde edilen sonuç kalıcıdır. Ancak kişinin bu işlem sonrasında ağız ve diş sağlığını, temizliğini asla ihmal etmemesi gerekir. Kişinin düzenli olarak rutin diş kontrollerini aksatmaması da sonucun kalıcılığını koruyabilmesi bakımından önem taşıyor. Yine kişinin ağız ve diş temizliğini ihmal etmemesi de yine son derece önemli olan unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ağız ve diş temizliğinin düzenli olarak yapılması durumunda dijital gülüş tasarımıyla elde edilen görünümün korunması mümkün olacaktır.

Dijital Gülüş Tasarımı Kaç Seans Sürer?

Dijital gülüş tasarımından faydalanmak isteyenler kaç seansta daha güzel bir gülüşe sahip olabileceklerini merak ediyor. Tasarımın hazırlanması ve ağız içerisinde gösterilmesi yaklaşık olarak 2 seans sürüyor. Sonrasında hazırlık ve uygulama aşamalarına geçiliyor. Çoğunlukla 3 ila 4 seansta işlemin tamamlanması mümkün olabiliyor.

Elbette dijital gülüş tasarımı kapsamında her birey için uygulanması gereken işlemler aynı olmaz. Dolayısıyla seans sayısı da kişiden kişiye değişkenlik gösterebiliyor. Öncesinde diş çürüğü tedavisi ya da diş eti tedavisi gibi işlemlerin yapılması gerektiğinde toplamda daha fazla sayıda seans gerekecektir. Yapılan muayene sonrasında diş hekimi tarafından seans sayısına dair tahmini bir bilgi de hastaya iletiliyor.

Dijital Gülüş Tasarımı Nasıl Uygulanır?

Hastanın muayenesi ile birlikte 3D ağız içi tarayıcı ile dişlerin ölçüsü dijital olarak alınıyor. Ardından hastanın fotoğraflarının çekilmesi ile birlikte en uygun tasarım belirleniyor. Sonrasında dişlere ve diş etlerine gerekli işlemler yapılıyor. Tamamen dişiye özel olarak hazırlanan kaplamalar uygulanarak işlem tamamlanmış oluyor. Kimi zaman dişlere kaplama yapılması yerine diş beyazlatma işlemi de tercih edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: