canta sunum arti yorum nakliye anlasma bilim urun sozlesme istatistik ayar elmas duyuru ok sepet saat kalp para gazete tamir alinti telefon kullanici deney kampanya dunya whatsapp bina pdf iletisim takvim yildiz konum destek2 bilgi ev liste gulenyuz zar video destek1 ampul soru foto cuzdan menu kurumsal mouse klasor monitor ceptelefonu
Gazipaşa Mahallesi, Uzun Sokak Samancı Apt. No:23 K:2, 61030 Ortahisar / TRABZON
enargeorgiaدندانپزشکی

DİJİTAL DİŞ TEKNOLOJİSİNİN AVANTAJLARI

19.10.2021
34
DİJİTAL DİŞ TEKNOLOJİSİNİN AVANTAJLARI

DİJİTAL DİŞ TEKNOLOJİSİNİN AVANTAJLARI

Bugün dünyanın gidişatı gibi, diş teknolojisi ve tedavilerdeki gelişmeler de sürekli değişiyor. Estetik Gülüş Tasarımında hastalarımıza dental yenilikler, materyaller ve tedavilerdeki en son gelişmeleri sunuyoruz. En son beceriler ve teknikler konusunda güncel kalmak için çeşitli sürekli eğitim fırsatlarına katılıyoruz. Ayrıca hastalarımıza en iyi sonuçları sunmak ve tedavileri sırasında güvenli ve rahat olmalarını sağlamak için düzenli olarak yeni ekipmanlara yatırım yapıyoruz. Ofisimizde sıklıkla kullandığımız bazı dijital teknolojileri ve bunların nasıl gelişmiş diş bakımı ve hizmetlerini sunabileceğini paylaşmak istiyoruz .

Dijital X-Işınları Büyük

Rahatsız edici X-ray cihazlarının kullanıldığı günler çoktan geride kaldı. Dijital röntgenler hasta için sadece daha hızlı ve daha rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda radyasyona maruz kalmayı %90 oranında azaltır. Dijital röntgenler, ekibimizin görüntüleri anında görmesine, görüntüleri hastalarımızla muayeneleri sırasında paylaşmasına ve endişe alanlarını gösterecek şekilde büyütmesine olanak tanır. Bu röntgen yöntemi, diğer birçok tedavide olduğu gibi muayeneler sırasında da kullanılabilir.

İntraoral Kamera

Bu el tipi, hafif alet ağızdaki belirli alanların yakın plan fotoğraflarını çekmek için kullanılır. Diş etleri, yanaklar, dişler ve dildeki bölgelerin yüksek kaliteli görüntülerini almak için kullanılabilir. Bu, özellikle dijital X-ışınları ile görülemeyen alanları daha fazla incelemek için kullanışlıdır. Hastalar, gerekli tedaviyi veya endişe alanlarını daha iyi anlamak için görüntüleri ilk elden görebilirler.

Smile Makeover Simulation

Bu harika teknoloji, ekibimize, hastalarımıza gülümsemenizin potansiyelinin bir ön izlemesini gösterme olanağı sunuyor. Önerdiğimiz çeşitli kozmetik diş tedavilerini tartışabilir, önceki ve beklenen “sonra” görünümünü gösterebiliriz. Tedavinin zamanını ve masrafını üstlenmeden önce gülümsemenizin nasıl görünebileceğini görmenin harika ve gerçekçi bir yoludur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: