Trabzon implant fiyatları

Trabzon implant Fiyatları konumuza başlamadan önce gelin implatın hangi durumlarda yapılması gerektiğini ve implatın ne olduğunu öğrenelim.

İmplant, bir yada daha fazla dişi kaybettiğinizde ağız ve çene yapınıza göre uygulanan protez diş uygulamasıdır. Bu uygulamada çene kemiğine yerleştirilen ve dişin yerleştirileceği protezlere destek için yapılan yapay diş kökleri bulunmaktadır. Bu kökler için 500 den fazla üretici firma bulunmaktadır. İsveç, Amerika ve Almanya’da üretilen A Plus markalar olduğu gibi Çin, Pakistan ve Kore gibi ülkelerde üretilen hesaplı ve ucuz markalar da vardır.

İmplantın günümüze kadar yapılan köprü ve protezlere göre çiğneme, daha iyi konuşma olanağı sağlar. İmplant dişlerinizde hiç kimsenin anlayamayacağı doğal bir görünüm sağlar.

Trabzon implant fiyatları çene ve ağız yapısına uygun implantın seçimi yaprıtılacak diş sayısı ve implant tedavisi esnasın da yapılabilecek farklı tedaviler belirlemektedir.

  • Kaç adet implant diş yapılacağı,
  • İmplantın markası,
  • Hastanın ağız ve diş yapısı,
  • Çene kemiğinin yeterli olup olmayacağı gibi birçok faktör implant fiyatını etkilemektedir. Bu sebeple de standart bir fiyat vermek mümkün değildir.

Trabzon implant fiyatı alırken mutlaka doktorunuza implant vidasının nerede yapıldığını, yiv özelliğinin olup olmadığını, titanyum kalitesini ve yapan firmanın devamlılığını sorgulayın. İlerleyen durumlarda bir parçaya ihtiyaç duyulduğunda doktorunuz daha önce implantınızı aldığınız firmayla rahtlıkla iletişimde bulunabilsin ve parça tedarik edebilsin.

Ayrıca Trabzon da implant fiyatlarını belirleyen en önemli konulardan bir tanesi de implantınızı yaptıracağınız doktorun bu işi daha önce yapmış tecrübe sahibi birisi olmasıdır. Ayrıca kişinin durumuna göre implant tedavisinde tek aşamalı cerrahi ve çift aşamalı cerrahi olarak işlem uygulanabilir.

İmplant sonrası dikkat edeceğiniz konular;

  • Ağız ve diş temizliğinin rutin olarak yapılması,
  • Ağız ve diş temizliğinde nazik davranmak,
  • Sigara ve alkol tüketmemek,
  • İşlem yapılan alan ile tam iyileşme sağlanana kadar sert birşey çiğnenmemesi
  • Ağır fiziksel aktivitelerden uzak durmak gerekir.

Sizde Trabzon implant fiyatları ve size uygun implant fiytlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir size en uygun diş seçeneklerimiz hakkında doktorumuza danışabilirsiniz.

Trabzon’da implant fiyatları ve yapılan implantın kalitesiyle yüzlerce mutlu müşteriye sahibiz.

Esse Estetik Diş Kliniği

Trabzon Uzun Sokakta bulunan kliniğimizde; hastalarımıza kaliteli sağlık hizmetini en ideal şekilde sunabilmek için diş hekimliğinin tüm dallarında hizmet vermekteyiz.

Modern diş hekimliğinin tüm gerekenlerini yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz; hastalarımızın kliniğimizden sağlıklı dişler ve mutlu bir gülümseme ile ayrılmasını sağlamaktır.

İletişim Formu

©2019 ESSE Diş Kliniği - Trabzon. Tüm Hakları Saklıdır. PruvaMedia

Search